BAŞKA PROGRAMLARDAN ORKA SQL TRANSFER

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 2 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
 • Mesaj
  Anonim
   iyi günler, Orka Bilgisayar olarak çok iyisiniz, tebrik ederim. biz SMMM olarak her şirketimizde MAALESEF orka programı yok, veya firma kurulduktan sonraki yıllarda başka SMMM’lerden bize de gelebiliyor,

   bizde İSTEMİYEREKTE OLSA başka programlarda yevmiye fişleri evrak girişi + e defter v.s. yapmak MECBURİYETİNDE KALIYORUZ. çünkü firmalar şu an ki kullandığı muhasebe program paketini DEĞİŞTİRMEK İSTEMİYOR firmalar şu anki kullanmış olduğu hantal muhasebe programına 30 Bin TL ve üstü ödeme bile yapmış buluınmakta olması da ORKAYA GEÇMESİNE ENGEL TEŞKİL EDİYOR.

   biz smmm’ler olarak firmalardaki yevmiye defteri dataları ORKA SQL hatasız – eksiksiz bir biçimde aktarıpta bilanço kontrol kapanış v.s. orka’dan yapmak istiyoruz.

   bizler orka bilgisayar kullanan smmm’ler içinde çok iyi olur, orka bilgisayarda youtube, google, facebook gibi internet üzerinden de KENDİ REKLAMINI YAPMASI luca, loga, mikro, gibi programlardaki dataları çekip orka da yapabilirsiniz derse yeni MÜŞTERİLERDE bulabilir diye düşünüyorum.

   0
   0
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.