BÖYLE BİR HATA YOK OCAK 2022 KİRA VE STOPAJ HAKKINDA

Katılımcı
      Orka Ekibi Olarak Böyle Bir şey Nasıl Oluyor Anlamış Değiliz.  Ocak 2022 Kiralarında stopajlar %10 üzerinden Gitmiş Hep

Aynı Şekilde Stopajlarda Kiralar hep %10 üzerinden Gitmiş.

Böyle Bir Şey Nasıl Oluyor Anlamış Değiliz.  Her Gün Programı Geriye Doğru Götürüyorsunuz.

Bi Güncelleme Yayınlayıp Bir Yeri Yapayım Derken Diğer Tarafları Bozuyorsunuz.

Şu An Sizin Yaptığınız Basit Bir Hata Benim 120 Tane Kira Kaydımı Yanlış Entegre Etti.  120 Tane Beyannamemi Yanlış Gönderdi.

Size Olan Güvenimiz Beyannameyi Yanlış Yapmaz Orka   Düşüncesini Yerle Bir Etti.  Güven Duygusu Bitti

Demek ki Hesap Makinesini Alıp Oluşturduğunuz Beyannameyi tek tek toplamak çarpma yapmak gerekir.

Ne Diyeceğimi Bilemiyorum. Sizi Tebrik Ediyorum.

Not: Ocak Ayı Stopalarını Herkes Kontrol Etsin. 

0
      0
    1 yanıt görüntüleniyor (toplam 1)
    • Cevaplar
      Sinan ÇEKİÇ
      Katılımcı
        Aynı şey bizde de oldu maalesef. Bu hatalar artık çok sıkıcı olmaya başladı. Lütfen biran önce, ekibi yeniden  sağlam arkadaşlarla kurup müşterilerinize eskiden olduğu gibi kaliteli ve hızlı hizmet vermeye başlayın. Artık size ulaşamamaktan, zor bela ulaşıp telefondaki arkadaşların çözümden çok çözümsüzlük üretmesinden, aslında programın yapabildiği şeyleri yapamıyormuş gibi söylemlerinden, üstüne üstelik her güncellemede garip garip hatalar almaktan bıktık artık. Lütfen, Bu yazdıklarımı ” dost acı söyler ”  cihetince değerlendirin.
        0
        0
      1 yanıt görüntüleniyor (toplam 1)
      • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.