e-arşiv gelen ft. görüntüleme

 • Mesaj
  ozgur
  Katılımcı
   sayın orka yazılım.

   Soner bey

   bazı muhasebe programlarında GELEN e-arşiv ft. görüntüleme sistemi getirilmiş orka yazılım olarak bu konu hakında bir çalışmız varmıdır ?

   İyi çalışmalar.

   2
   0
  5 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Cevaplar
   BulentGuney
   Katılımcı
    Gelen e arşiv görüntüleyen programlar arttı Orkaya da yakın zamanda geleceğine inanıyorum. umarım öyle olur. Gelmezse  Orka kullanmaya devam edeceğim  ama bir yandanda e arşiv görüntüleyebilen bir program alıp  kenarda dursun istiyorum.  Mükelleflerden e arşiv belgeleri istemekten peşine koşturmaktan bıktık.
    0
    0
    FATİH DUMAN
    Katılımcı
     Orka’nın data paylaşımı için gelir idaresine başvuruda bulunması gerekiyor. Başvuru yapıldıktan sonra değerlendirme oluyor ve gelir idaresi data paylaşımına başlıyor.
     0
     0
     FATİH DUMAN
     Katılımcı
      Bu konuda bir gelişme varmı?
      0
      0
      İsmail YARDIM
      Katılımcı
       Bu konu ile ilgili hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. E Arşiv faturaları da görüntüleyebilirsek çok güzel bir özellik olur.
       0
       0
       Ertan BÜYÜKARMAN
       Katılımcı
        Bu özellik özellikle geç belge teslim eden ve sorumlu sıfatıyla 2 nolu KDV beyannamesi veren mükellefler için artık şart oldu. Zira tevkifatlı faturaların transferi hatalı oluyor. Görüntüleyemediğimiz her earşiv faturada cezai risk oluşuyor. Yetkililerden bu konuya ilgi göstermelerini rica ediyoruz.

         

        0
        0
       5 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
       • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.