E-DEVLET ŞİFRELERİ MENÜSÜ HK.

 • Mesaj
  Sinan ÇEKİÇ
  Katılımcı
   İyi Günler İyi Çalışmalar. Firma Tanımlamalarında ki E-Develet şifreleri menüsünde yer alan başlıklar çoğaltılabilir mi acaba.  Mesela, normal E-Devlet şifresi tanımlaması yapamıyoruz. E-Devlet şifresi tanımlaması yapabileceğimiz bir bölümde olması çok iyi olur. Şahıs firmaları ve şirket müdürlerinin E-Devlet şifreleri programda tutmak adına güzel bir seçenek olabilir.

   Hatta şahıs firmalarına, İnternet vergi dairesi şifresi almadan da  E-Devlet şifresi ile maliyenin sitelerine girilebiliyor. Bu sebepten de İnternet aksiyonlarına E-Devlet şifresi ile sisteme git gibi bir seçenek konulabilse çok iyi olur.

   0
   0
  1 yanıt görüntüleniyor (toplam 1)
  • Cevaplar
   Abdullah ÇAYLAK
   Katılımcı
    Merhaba

    Büro Yönetimi Firmalar listesinde veya İnternet aksiyonlarında detaylı firma listesi alırken firmaların sistemimizde kayıtlı bulunan interaktif vergi dairesi kullanıcı kodu ve şifrelerini ,Sgk listesinde kayıtlı firmaların Sgk kullanıcı kodu ve şifrelerini ,E-defer-e-fatura-e-smm şifrelerini liste olarak alamıyoruz.

    daha önce firmalar listesini alırken seçim yaparak istediğimiz tüm kullanıcı kodu şifreleri alabiliyorduk. Firmaların kullanıcı kodu ve şifrelerini ilgili firmanın Firma tanımlarına girip e-devlet şifreleri seçeneğine girmeden liste olarak alabilirsek iyi olur diye düşünüyorum.

    Ayrıca İsmail Yardım arkadaşın olmasını istediği e-devlet şifreleri gerçek kişi ve tüzel kişilerde şirket müdürlerinin e-devlet şifrelerini kayıt edeceğimiz bir alan olsa buda bizi bir yükten kurtarır.Çünkü mükelleflerin bir çok işini yapabilmek için e-devlet şifrelerini istemek zorunda kalıyoruz. Ama aldığımız bu şifreleri kayıt altında tutabileceğimiz ve ihtiyaç anında ulaşabileceğimiz bir alan yok.İnternet aksiyonlarından e-devlet şifresi kayıtlı olması ve interaktif vergi dairesine giriş yaptığımız gibi giriş yapabilirsek çok rahat olur.Tabii burda bilmediğim bir konu e-devlet portalı otomatik girişlere müsaade ediyormu bu konularda bilgilendiriseniz seviniriz.

    iyi çalışmalar

     

     

    0
    0
   1 yanıt görüntüleniyor (toplam 1)
   • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.