E-SMMM Makbuzu tasarım eksikliği hk.

 • Bu konu 1 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 7 ay önce SMS tarafından güncellenmiştir.
 • Mesaj
  SMS
   Sayın yetkili;

   Orka Bilgisayar ile EDM Bilişim entegrasyonunun iş birliği ile E-SMMM Makbuzlarımı orka üzerinden kesmeye başladım. Entegratör sayesinde tüm makbuzlarım e posta ile müşterilerimin mail hesaplarına gönderilmekte, Bu makbuzlar müşterilerime gittiğinde onlara ödeme ile ilgili bilgiler vermek amacıyla makbuz üzerinde banka hesap bilgilerimin bulunmasını istiyorum.

   Edm ile görüşmemde orka aracılığı ile sisteme dahil olduğum için bu tasarımın orka tarafından yapılması gerektiği bilgisi verildi. Orka yetkilisi ile telefonla görüşmemde bu bilgilerin makbuza aktarılamayacağı bilgisi verilmiştir.

   Edm bilişim imza, logo ve banka bilgileri gibi bilgileri tasarım yaparak ücretsiz olarak makbuza dahil edebildiklerini söylemiştir. Orkada ise bu bir eksiklik olarak görülüyor.

   Zaten tahsilat problemi olan mesleğimizde müşteriye ödeme yolunu gösterecek bir bilginin makbuzlara yansıtılmaması gerçekten çok büyük bir eksiklik, konu hakkında acil olarak çalışma yapmanızı beklemekteyim.

   Saygılarımla,

   1
   0
  1 yanıt görüntüleniyor (toplam 1)
  • Cevaplar
   SMS
    Bugün yaptığım güncelleme ile banka bilgilerinin e-sm makbuzuna eklendiğini görmek mutluluk verdi. Yorumlarımızı dikkate alarak yapılan işlem için teşekkür ederim.

    Ne şekilde olduğunu merak eden arkadaşlar için

    Mali müşavirin tek düzen hesap planında banka hesabını tanımlarsanız banka bilgileri e-sm makbuzunun alt kısmında çıkıyor.

    TEŞEKKÜRLER ORKA

    0
    0
   1 yanıt görüntüleniyor (toplam 1)
   • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.