fatura fiş giriş ekranı güncelleştirme işleminiz hakkında

 • Mesaj
  SMS
   sayın yetkili resimde belirtmiş olduğum alanlara yapmış olduğunuz güncelleme işlemi kullanışsız, yoğun veri girişi yaptığımız faturalarda ilgili alanlara eskiden fatura girişi yapmak istediğimizde (FAT YAZIP ENTER E BASTIĞIMIZDA BİR SONRAKİ SATIRA GEÇEBİLİYORDUK.) Yeni yapmış olduğunuz güncelleme ile ilgili satıra fat yazdığımızda içerisinde fat yazan tüm belge çeşitleri listelenmekte ve biz mouse yada alt ok tuşu için seçim yapmamız ve sonra enter a basmamız gerekmekte, yani araya bir hamle daha eklenmiş bulunuyor. İlgili güncellemenin gözden geçirilmesini rica ederim.
   0
   0
  3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Cevaplar
   Sinan ÇEKİÇ
   Katılımcı

    Ersin Aksoy: sayın yetkili resimde belirtmiş olduğum alanlara yapmış olduğunuz güncelleme işlemi kullanışsız, yoğun veri girişi yaptığımız faturalarda ilgili alanlara eskiden fatura girişi yapmak istediğimizde (FAT YAZIP ENTER E BASTIĞIMIZDA BİR SONRAKİ SATIRA GEÇEBİLİYORDUK.) Yeni yapmış olduğunuz güncelleme ile ilgili satıra fat yazdığımızda içerisinde fat yazan tüm belge çeşitleri listelenmekte ve biz mouse yada alt ok tuşu için seçim yapmamız ve sonra enter a basmamız gerekmekte, yani araya bir hamle daha eklenmiş bulunuyor. İlgili güncellemenin gözden geçirilmesini rica ederim.

     

    Sayın Ersin beye Kesinlikle katılıyoruz. Hiç kullanışlı olmamış. Dünden beri ofiste bu güncelleme ne zaman düzelecek diye konuşuyoruz.

    0
    0
    Ağa Mehmet OYMAK
    Katılımcı
     Kullanışsız bir güncelleme.

     Önceki uygulama daha pratikti.

     0
     0
     Güncelleme ile fiş kayıt ekranında kayıt girme daha da zor oldu . Eski hali daha pratikti

      

      

     0
     0
    3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
    • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.