fatura fiş giriş ekranı güncelleştirme işleminiz hakkında

Forumlar Orka Windows SQL Bilanço Defteri fatura fiş giriş ekranı güncelleştirme işleminiz hakkında

 • Bu konuda 3 yanıt, ve 4 izleyen var. En son güncelleme 2 ay önce sercan tarafından yapıldı.
 • Mesaj
  Ersin Aksoy
  Üye

  Lisans No: 11086

  sayın yetkili resimde belirtmiş olduğum alanlara yapmış olduğunuz güncelleme işlemi kullanışsız, yoğun veri girişi yaptığımız faturalarda ilgili alanlara eskiden fatura girişi yapmak istediğimizde (FAT YAZIP ENTER E BASTIĞIMIZDA BİR SONRAKİ SATIRA GEÇEBİLİYORDUK.) Yeni yapmış olduğunuz güncelleme ile ilgili satıra fat yazdığımızda içerisinde fat yazan tüm belge çeşitleri listelenmekte ve biz mouse yada alt ok tuşu için seçim yapmamız ve sonra enter a basmamız gerekmekte, yani araya bir hamle daha eklenmiş bulunuyor. İlgili güncellemenin gözden geçirilmesini rica ederim.
  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Cevaplar
  İsmail YARDIM
  Üye

  Lisans No: 8134

  Ersin Aksoy: sayın yetkili resimde belirtmiş olduğum alanlara yapmış olduğunuz güncelleme işlemi kullanışsız, yoğun veri girişi yaptığımız faturalarda ilgili alanlara eskiden fatura girişi yapmak istediğimizde (FAT YAZIP ENTER E BASTIĞIMIZDA BİR SONRAKİ SATIRA GEÇEBİLİYORDUK.) Yeni yapmış olduğunuz güncelleme ile ilgili satıra fat yazdığımızda içerisinde fat yazan tüm belge çeşitleri listelenmekte ve biz mouse yada alt ok tuşu için seçim yapmamız ve sonra enter a basmamız gerekmekte, yani araya bir hamle daha eklenmiş bulunuyor. İlgili güncellemenin gözden geçirilmesini rica ederim.

   

  Sayın Ersin beye Kesinlikle katılıyoruz. Hiç kullanışlı olmamış. Dünden beri ofiste bu güncelleme ne zaman düzelecek diye konuşuyoruz.

  AHMET TÜRKOĞLU
  Üye

  Lisans No: 695

  Kullanışsız bir güncelleme.

  Önceki uygulama daha pratikti.

  sercan
  Üye

  Lisans No: 4

  Güncelleme ile fiş kayıt ekranında kayıt girme daha da zor oldu . Eski hali daha pratikti

   

   

3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.