İsci sayisi

 • Mesaj
  dipnotlara yazmak icin

  ortalama isci sayisini orkadan nasil alinabiliyor

   

  Menderes

   

  0
  0
3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Cevaplar
  Sarıyerli
  Katılımcı
   Sayın Yılmaz Menderes Gökçeimam,

   Şuanda programda belirtmiş olduğunuz gibi bir bölüm bulunmamaktadır. Manuel olarak bordro pusulada her aya tek tek bakarak ortalama personel sayınızı kendinizin çıkartması gerekiyor.

   Saygılarımla.

   0
   0
   Anonim
    aslında böyle bir bilgiye ihtiyacımız var .  eklerseniz iyi olur. eklenecek yer ise  resimdeki tüm dönemler bordrosu olabilir. Bu isteğe ek olarak resimdeki gibi açılış ekranında da şube seçerken mevcutta çalışan sayılarını gösteren bir sütun koysanız çok daha pratik olur.
    0
    0
    Sarıyerli
    Katılımcı

     Akın Karabulut: aslında böyle bir bilgiye ihtiyacımız var .  eklerseniz iyi olur. eklenecek yer ise  resimdeki tüm dönemler bordrosu olabilir. Bu isteğe ek olarak resimdeki gibi açılış ekranında da şube seçerken mevcutta çalışan sayılarını gösteren bir sütun koysanız çok daha pratik olur.

     Sayın Akın Karabulut,

     Tüm dönemler bordrosunda ekranın altında yer alan alt bilgi satırında “Tc Kimlik No” sütunu hizasında sağ tuş “Adet” seçerseniz 12 ay toplam çalışanına ulaşabilirsiniz ve ulaştığınız rakamı 12 ye böldüğünüzde ay bazında ortalama çalışanı elde edebilirsiniz.

     0
     0
    3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
    • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.