İsci sayisi

Bu konu 3 yanıt ve 3 izleyen içeriyor ve en son  H.Emre DOĞAN tarafından 7 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Mesaj
3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Cevaplar
  H.Emre DOĞAN
  Orka Destek

  Lisans No: 1

  Sayın Yılmaz Menderes Gökçeimam,

  Şuanda programda belirtmiş olduğunuz gibi bir bölüm bulunmamaktadır. Manuel olarak bordro pusulada her aya tek tek bakarak ortalama personel sayınızı kendinizin çıkartması gerekiyor.

  Saygılarımla.

  H.Emre DOGAN 
  0
  0
  Akın Karabulut
  Üye

  Lisans No: 13277

  aslında böyle bir bilgiye ihtiyacımız var .  eklerseniz iyi olur. eklenecek yer ise  resimdeki tüm dönemler bordrosu olabilir. Bu isteğe ek olarak resimdeki gibi açılış ekranında da şube seçerken mevcutta çalışan sayılarını gösteren bir sütun koysanız çok daha pratik olur.
  • Bu yanıt 7 ay 1 hafta önce önce  Akın Karabulut tarafından değiştirildi.
  0
  0
  H.Emre DOĞAN
  Orka Destek

  Lisans No: 1

  Akın Karabulut: aslında böyle bir bilgiye ihtiyacımız var .  eklerseniz iyi olur. eklenecek yer ise  resimdeki tüm dönemler bordrosu olabilir. Bu isteğe ek olarak resimdeki gibi açılış ekranında da şube seçerken mevcutta çalışan sayılarını gösteren bir sütun koysanız çok daha pratik olur.

  Sayın Akın Karabulut,

  Tüm dönemler bordrosunda ekranın altında yer alan alt bilgi satırında “Tc Kimlik No” sütunu hizasında sağ tuş “Adet” seçerseniz 12 ay toplam çalışanına ulaşabilirsiniz ve ulaştığınız rakamı 12 ye böldüğünüzde ay bazında ortalama çalışanı elde edebilirsiniz.

  H.Emre DOGAN 
  0
  0
3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.