İstirahatli Sürelerde çalışmamıştır *

Forumlar Orka DOS DOS Ücret Bordrosu İstirahatli Sürelerde çalışmamıştır *

 • Mesaj
  Can Erdeniz
  Üye

  Lisans No: 1037

  Merhaba, lisans numaramız 1037, çalışan sigortalılar 1-2 günlük istirahat raporu alıyorlar, bunları mutlaka ceza almamak için, SGK Rapor sayfasına manuel olarak çalışmamıştır olarak (raporlu) işliyoruz. Ancak ücret bordrolarında işverenler tam 30 günlük ücret ödemesi yapıyorlar. Bu durumda da aylık e-bildirgede personele istirahatli sürelerde çalışmamıştır (*) işaretlemek gerekiyor. bunu her seferinde manuel olarak yapıyoruz unutmamak içinde sürekli notlar alıyoruz Malum SGK cezaları fena.. Sorum şu: Orka içinden puantaj yapılırken 30 gün ücret ödemesi yapılan ancak 1-2 günlük raporu işverence karşılananlara istirahatli sürelerde çalışmamıştır işareti nasıl konulabilir.? Programda bu özellik var mı.?

  Not: Normalde raporlu olup, rapor parası işverence e-istirahat bedeli verildiğinde sorun yok.

   

3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Cevaplar
  Can Erdeniz
  Üye

  Lisans No: 1037

  Programda bu özelliğin olduğunu gördüm, Puantaj içinde; İstira.Çalı. yani (istirahatli çalışma) anlayamamıştım özür dilerim.  İst.Çalışma yazsa uyanacaktım 🙂 emeği geçenlere teşekkürler..
  İstirahat Raporu Google Chrome den vermek için ne yapmamız gerekiyor. güvenlik ayarlarında yapılması gereken eklemeler var sanırım. net bir sorun belirtilmemiş,

  birde internet explorer den vizite sorguladığımda. tüm işletmelerin güvenlik sorularına kodları yazmak yerine “işveren” yazıyor. yardımcı olursanız sevinirim.

  SONER SOYSAL
  Üye

  Lisans No: 1

  Sayın Kemal Kökpınar,

   

  Konu ile ilgili lütfen uzak erişim talebinde bulunun.

3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.